Ważne informacje

Opłaty za przejazd osób można dokonać na dwa sposoby:

  • u kierowców przy wsiadaniu do auta

  • przedpłatą na konto firmowe (dane firmowe oraz numer konta podane są w zakładce O firmie. Przy tej metodzie płatności mile widziany jest wydruk potwierdzenia przelewu do wglądu dla kierowców.

W przypadku przejazdu grup osób wymagamy przedpłaty w wysokości od 20 % do 50 % uzgodnionej ceny przejazdu.

Opłaty za transport przesyłek itp. Można dokonać na trzy sposoby:

  • u kierowców w momencie nadania przesyłki

  • u kierowców w momencie odbioru przesyłki

  • przedpłatą na konto firmowe (dane firmowe oraz numer konta podane są w zakładce kontakt. Przy tej metodzie płatności mile widziany jest wydruk potwierdzenia przelewu do wglądu dla kierowców.

Zamówienia

Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną lub mailową. Preferujemy wysyłanie przez Państwa sms-ów z danymi adresowymi, gdyż jest to najwygodniejsza i najszybsza forma. Alternatywną drogą jest wysłanie zamówienia drogą e-mail. Adres do zamówień: kontakt@grzesioo.pl. Treść wymagana do prawidłowego zamówienia zanjduje się poniżej. Klientów, którzy z ważnych przyczyn nie mogą wysłać do nas sms-a lub e-maila prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 721782226 lub +44 7549366740 i złożenia tam zamówienia.

Terminy zamówień

Zamówienia na transport przesyłek należy składać maksymalnie do dwóch dni przed terminem przejazdu. Jeżeli chcą Państwo dokonać zamówienia w przeddzień lub w dzień wyjazdu prosimy o ustalenie tego faktu najpierw drogą telefoniczną w biurze obsługi.

Przesyłki wielkogabarytowe lub przeprowadzki należy zgłaszać maksymalnie tydzień przed terminem realizacji.

W okresach wzmożonego przepływu osób i przesyłek (święta, wakacje etc.) prosimy o dokonywanie zamówień odpowiednio wcześniej. Wykonanie tego w tzw. ostatniej chwili może skutkować odmową realizacji z naszej strony.

Prawidłowa treść sms-a z zamówieniem na przejazd osoby/osób:

Ilość osób (np. jedna osoba)
Na kiedy (termin przejazdu)
Adres odbioru (pełny adres z kodem pocztowym, w przypadku adresów angielskich konieczne jest podanie post code).
Adres docelowy (wystarczy podać miejscowość lub angielski post code) Dokładny adres należy mieć ze sobą w podróży.

Prawidłowa treść sms-a z zamówieniem transportu przesyłek itp.:

Nazwa przesyłki oraz ilość (np. jedna paczka, motocykl, 2 rowery itp.), jeżeli wielkość przesyłki jest niestandardowa prosimy o podanie wielkości i orientacyjnej wagi.
Na kiedy (umówiony termin odbioru)
Adres odbioru (pełny adres z kodem pocztowym, w przypadku adresów angielskich konieczne jest podanie postcode).
Adres docelowy (wystarczy podać miejscowość lub angielski post code).
W przypadku przesyłek, które odbierane są za pomocą frimy kurierskiej zewnętrznej proszę podać jeszcze imię i nazwisko nadawcy przesyłki.

Pojazdy

Transport odbywa się pojazdami o masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony. Są to tzw. busy. Większość naszych busów jest podzielona na część pasażerską oraz towarową. Do większych ładunków oraz przeprowadzek dysponujemy autami posiadającymi przestrzeń tylko ładunkową.

Auta do transportu osób są specjalistycznie przystosowane w celu zapewnienia komfortu podróżowania. Auta są klimatyzowane. Przestrzenie ładunkowe natomiast są przystosowane do transportu nawet bardzo wymagających ładunków.

W każdym aucie jest do Państwa dyspozycji dwóch kierowców. Nie stosujemy rozwiązania jazdy „w pojedynkę” ze względu na bezpieczeństwo pasażerów, kierowców i ładunków.

Posted in Bez kategorii |